יום שלישי, 5 בפברואר 2013

גרר בפתח תקווה זקוקים לגרר בפתח תקווה? הרכב בחניון של הקניון הגדול ולא מניע? גרר בן היא חברה המתמחה בגרירה, חילוץ ושינוע לכלי רכב רבים וצברה מוניטין וניסיון רב אשר מאפשרים לה לבצע עבודות ברמה גבוהה, תוך שמירה על סטנדרטים ונהלי בטיחות מחמירים. כשאתם זקוקים לגרירה או חילוץ, אתם צריכים חברה בעלת מיומנות – גרר בן היא החברה המתאימה ביותר עבורכם! קיימים עסקים רבים וחברות רבות המספקות שירותי גרירה, השאלה למי יש את היכולת והכלים המתאימים להתמודד עם תנאי שטח לא רגילים ומי מתיימר להיות כזה. עם גרר בן תוכלו להיות בטוחים שכל משימה היא ברת ביצוע. אנו מספקים שירות במגוון איזורים מגדרה ועד חדרה.

זקוקים לחילוץ, גרירה או שינוע?

פתח תקווה היא עיר גדולה וצפופה המורכבת ממגוון רחב של איזורים, שכונות ורחובות עמוסים ולכן אספקת שירותי גרירה הופכת מסובכת יותר.  גרר בן ערוכה גם למצבים אלו ומכירה את כל רחובות העיר על בוריים ולכן גם את כל הדרכים החלופיות. בין אם אתם ברחוב ז'בוטינסקי, בשוק העמוס או באצטדיון החדש ומצאתם את עצמכם עם רכב לא מניע, גרר בן תגיע תוך זמן קצר עם גרריסט מיומן לחילוץ הרכב שלכם למוסך הקרוב. בפתח תקווה קיימות שכונות חדשות שעד היום בתהליכים בנייה וכלי עבודה כמו בובקט או טרקטור עובדים שם מידי יום. גרר בן ערוכה לחילוץ של כלי עבודה אלו ובעלת הציוד הדרוש לחילוץ בטוח ושינוע את היעד הדרוש.

זמינות, בטיחות ואחריות

גרר בן מודעת למצב הלא נעים בו נמצא אדם הזקוק לחילוץ או גרירה, לכן מקפידה על היכולת להיות זמינה בכל עת לאזורים שונים בארץ. אם אתם זקוקים לגרירה סביר להניח שקשה להמשיך לתפקד, מהלך היום נקטע וכל מה שאתם רוצים זה גרריסט מקצועי שיגיע בזריזות – גרר בן היא החברה שלכם. גרירה, חילוץ ושינוע הן משימות אשר ידועות ככאלה הדורשות אחריות רבה מהמבצע, אנו דואגים להקפיד כל הכללים אפילו הקטנים ביותר, על מנת שהרכב יגיע ליעד בשלמותו ולא יינזק במהלך העבודה. בנוסף, גרר בן תספק לכם אחריות על כל העבודה שתבצע ואתם יכולים להיות בטוחים שהרכב שלכם בידיים בטוחות.

שירות מעל הכל

היכולת לבצע עבודה באופן מקצועי תספק איזשהו רושם לבי החברה בה תבחרו, אבל אם אתם רוצים להנות גם מיחס אנושי, סבלנות ומענה לכל בעיה, אתם צריכים לבחור בגרר בן – אנו נספק לכם שירות ואיכות של עבודה גם יחד! לקוחות החברה שלנו יודעים שפרט לביצוע עבודה מקצועית, הם תמיד יקבלו מענה וזמינות בכל עת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה