יום חמישי, 13 באוקטובר 2016

קונה רכבים לפירוק

רכבך הגיע לסוף דרכו ונשאר לחנות ברחוב לפני הבית?
בחניית הבית עומד רכב שלא ניתן להזיזו או לתקנו ותופס מקום חניה?
בחניון המשותף הושאר רכב שעשה את שלו ובעליו עבר דירה וניתק קשר?
יבוא ומכירות הרכב בישראל שובר שיאים חדשים. לאחרונה רבים הפרסומים שמדגישים את כמות המכוניות האסטרונומית שעולה על כבישי ישראל מדי חודש. תוצר לוואי הכרחי של רמת ייבוא ומכירות זאת, מתבטא במצב שבו, הולכות ורבות המכוניות אשר חייבות מסיבות אלה ואחרות לרדת מהכביש ואלינו לפנות למי אשר קונה רכבים לפירוק.
במקרים רבים מדובר ברכב ישן אשר הושאר חונה זמן ממושך בשל חוסר כדאיות לתקנו ולהשמישו, ולא ניתן להעבירו טסט במחיר שכדאי להשקיעו. לאחר זמן מתחיל הרכב להתפרק ולהוות מטרד. במצב זה נרצה להזמין שירותי גרירה אשר עוסקים גם בקניית רכבים לפירוק.
נטישת רכבים הנה תופעה בולטת כיום גם כיוון שיוקר המחיה מאלץ את מי שאין בידו אמצעים, לנהוג ברכבים ישנים ולוותר במקרים רבים על טיפולים ותיקונים הכרחיים אשר בסופו של דבר מביאים לכך שהרכב מוצא את "מותו" חונה ברחוב, או מושאר בחצר חניה כל שהיא. ברוב המקרים, הדבר היחידי אשר כדאי לעשות עם הרכב, הוא למוכרו לפירוק, וכך לפחות לשלם את מחיר פינויו ולעתים גם את דו"חות החניה שצבר כאשר חנה ברחוב. לשם כך נזמן את בן גרר שקונה רכבים לפירוק והוא ינחה וידריך אותנו בכל התהליך "הקניה ופינוי", אשר בסופו לא נאלץ להוציא כסף על רכב שאין באפשרותנו להשמישו.
היום יותר מתמיד, בעיקר בערים הגדולות כמו תל אביב, בהן מרוכזים צעירים רבים, מתבצע מעבר לשימוש ברכבים חלופיים בד"כ דו גלגליים. הרבה מצעירים אלה היו בעליהם של "רכבים ראשונים" אשר ברוב המקרים יהיה רכב משומש וזול. לאחר זמן מה מושאר הרכב בחניית רחוב או אפילו במגרש חניה. בכל מקרה מחירה המצטבר של כל חנייה בתוך העיר הנו גבוה ולכן עלינו לפעול כמה שיותר מהר לפינויו של הרכב.
לשם כך נפנה לגורר אשר קונה רכבים לפירוק.
אנו בבן גרר עומדים לרשותך 24/6 .
נשמח לסייע בכל שירותי הגרירה וקניית רכבך לפירוק.052-339-0787

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה