יום ראשון, 21 בינואר 2018

טיפים להזמנת גרר לכל סוגי התקלות

טיפים להזמנת גרר פרטי או הפעלת מנוי שירותי דרך?
תאונה קטנה

אנו בגרר בן רוצים להציע לכם מספר טיפים חשובים שאנו ממליצים לקחת בחשבון כאשר מסיבה כזאת או אחרת אתם נזקקים לשירותי גרירה. טיפים להזמנת גרר נוגעים לכל מצב בו בשל סיבה זאת או אחרת לא ניתן לנסוע ברכב. אם כאשר לא ניתן כלל להניעו במקום החנייה או לחלופין כאשר בשל תקלה או תאונה לא ניתן להמשיך בנסיעה ללא תיקון התקלה (פנצ'ר) או גרירת הרכב למוסך.
טיפים להזמנת גרר - זמן המתנה ותזמונים.
למה לעתים עדיף להזמין גרר פרטי ולא דרך מנוי שירותי דרך? זאת היא שאלה הנשאלת בעיקר כאשר אתם זקוקים לשירותי הדרך ללא קשר למיקומכם. הנטייה היא ליצור קשר עם שירותי הגרירה עליהם אתם מנויים. כאשר אתם מתקשרים ומקבלים לבסוף מענה.... לאחר המתנה במשך זמן לא מבוטל, נאמר לכם שיגיעו אליכם בתוך 3 שעות. כמעט תמיד שלוש שעות ההמתנה מנוצלות עד תומן…. ואתם ממתינים ללא יכולת להמשיך בסדר יומכם.
מכאן שזהו אחד הטיפים להזמנת גרר המרכזיים ביותר, כאשר אתם מזמינים שירותי גרר פרטיים, למשל מחברתנו גרר בן, אתם זוכים למענה מידי וזמן ההגעה אליכם לרוב מתקצר באופן משמעותי. בנוסף אתם יוצרים קשר ישיר עם מפעילי השירות כך שבכל זמן תקבלו מענה מידי לפנייתכם הטלפונית ותוכלו להתעדכן לגבי זמן ההגעה אליכם. או במקרי הצורך זמני הגעה למוסך. הטיפ המרכזי בנושא הזמן היא החיסכון וצמצום אי הוודאות וחזרה מהירה לשגרת חייכם.

טיפים להזמנת גרר - חסכון או בזבוז כסף

מקובל לחשוב שאם אני עושה מנוי לשירותי דרך אני חוסך לעצמי הוצאות מיותרות  בהמשך הדרך כאשר אהיה זקוק לשירותים אלה. אנו בגרר בן חושבים שברוב המקרים כאשר אתם פונים ישירות לחברת הגרירה ולא דרך המנוי אתם חוסכים לעצמכם גם כסף ברוב המקרים. בטיפ הקודם הפננו את תשומת לבכם לנושא החיסכון במשאב הזמן כאשר אתם פונים לחברת גרירה פרטית הטיפ שלפניכם מתייחס לאלמנט ההוצאה הכספי הישירה והעקיפה.

הטיפים להזמנת גרר  שלנו מבחינים בין שני מצבים של תקלות.
החלפת מצבר ברכב

תקלה קטנה שניתן לטפל בה במקום בו נמצא הרכב. למשל מצבר גמור, חוסר דלק, תקר בגלגל וכל סיבה שהיא אשר מאפשרת תיקון במקום והמשך נסיעה.
תקלה גדולה שבגינה לא ניתן להמשיך ולנוע על הכביש ויש לפנות את הרכב למוסך לצורך תיקון התקלה. למשל לאחר תאונה, תקלה במחשב הרכב, תקלה מכנית במנגנון ההיגוי או הבלימה וכו.
כאשר מדובר בתקלה קטנה הרי שלא קשר לאופיה של התקלה ונסיבותיה, מיקומכם והשעה ביום הרי שלהמתנה של שלוש שעות לטיפול בתקלה יש גם משמעות כספית ובנוסף אם מדובר במצבר  או הנעה הרי ששירותי גרירה פרטיים כמו גרר בן יבצעו את החילוץ בזמן קצר משמעותית ולעתים גם במחיר דומה (למשל כאשר יש צורך בהחלפת מצבר).
גם כאשר מדובר בתקלה גדולה הטיפים להזמנת גרר שלנו גורסים שיש לבדוק ולשקול פנייה לגרר פרטי על פני פנייה למנוי שירותי הדרך. אם רכבכם היה מעורב בתאונה הרי שלרוב תהיו מעוניינים לפנות אל רכבכם בהקדם האפשרי ולהעביר את רכבכם למוסך שאתם מכירים. רכבי הגרירה של שירותי הדרך ינסו להניע אתכם להעביר את רכבכם למוסכים אליה הם קשורים. חברת גרירה פרטית כחברת גרר בן תפנה את רכבכם למוסך האם שלכם אשר בו אתם רגילים לקבל שירות ובמקרה של תאונה בסבירות גבוהה שניתן יהיה להסדיר את התשלום עבור הגרירה מול המוסך.
הטיפים להזמנת גרר שלנו מצביעים על כך שבכל מקרה בו נתקעתם ואתם זקוקים לשירותי דרך או שירותי גרירה אל תוותרו על ההזדמנות לחסוך לעצמכם זמן וכסף ופנו גם אל חברת גרירה כמו גרר בן לשם בדיקת תזמון ועלות שירות הדרך לו אתם זקוקים. אנו בטוחים שבמרבית המקים תצאו נשכרים מפניה טלפונית זאת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה